Пользователей: 0

Главная » 2011 » Февраль » 16 » Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 1:0
19:10
Контрольний матч. "Зірка" - "Титан" 1:0
На навчально-тренувальному зборі в Криму кіровоградська «Зірка» зіграла контрольний матч з «Титаном».

З перших хвилин зустрічі тренерський штаб кіровоградської команди виставив основний склад своєї команди: Артем Коледа, Тарас Пінчук, Денис Стоян, Володимир Остроушко, Андрій Смалько, Олександр Скляр, Андрій Порошин, Максим Сирота, Олександр Кочура та два потенційні новачки. Перший тайм зустрічі завершився без забитих м’ячів: обидва суперники не реалізували свої шанси відзначитися. В другому таймі в складі кіровоградців було проведе чимало замін. Так, на футбольне поле з’явилися Андрій Товт, В’ячеслав Самойленко, Дмитро Тітов, Ярослав Галенко, Роман Луценко, кілька новачків та Павло Чорномаз, якому судилося на 52-ій хвилині звітної гри стати автором переможного м’яча у ворота «Титана»: приємний «подарунок» Павла вболівальникам після відновлення від отриманої травми у осінній частині першості. В підсумку «Зірка» з рахунком 1:0 перемогла «Титан». Наступний контрольний матч «Зірка» зіграє 20 лютого з охтирською командою «Нафтовик-Укрнафта».