Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Главная » 2011 » Февраль » 16 » Контрольний поєдинок. "Титан" - "Іллічівець-2" 5:3
19:05
Контрольний поєдинок. "Титан" - "Іллічівець-2" 5:3
15 лютого «Титан» провів першу контрольну зустріч на нинішніх зборах в Алушті. Суперниками футболістів із Армянска стала команда «Іллічівець-2» з Маріуполя. Матч вийшов результативним і приніс перемогу «Титану» з рахунком 5:3.

Голи: Яровенко 37, Климентовський 57, Ковальчук 64, Волга 75, Радіонов 87 - ?, 77, ?, 84, ?, 89

"Титан" 1-й тайм - Кошелев, Соловичі, Момотенко, Шинкевич, Столярчук, Субочев, Ковальов, Гришин, Маслов, Яровенко, Шарко.

"Титан" 2-й тайм - Тукач, Світличний, Крюков, Кванін, Цапій, Кадімян, Климентовський, Волга, Ковальчук, Радіонов, Довжик.

Следующую встречу «Титан» проведет уже завтра, 16 февраля, против кировоградской «Зирки».